Rezervacija
RU LT EN

“Dideli langai kambariuose, gražus vaizdas pro juos į kaiminystę, puiki vieta apsistoti, gausūs pusryčiai, rami nakvynė už tinkamą kainą.”

Draugų grupė, Ispanija

“Gražus mažas viešbutis tylioje vietoje. Puikūs pusryčiai.”

Pavienis keliautojas, Lenkija

“Patogi vieta, 5 min kelio einant pėsčiomis iki autobusų ir traukinių stočių. Tyli vieta, erdvūs kambariai“.

Jauna pora, Norvegijа

“Labai puikus viešbutis: švarūs kamabariai, gera vieta, arti senamiesčio.”

Draugų grupė, Vokietija

“Draugiškas aptarnaujantis personalas, dideli ir švarūs kambariai, bevielis internetas veikė puikiai.”

Šeima, Suomija

Klaipėdos paplūdimyje išmanieji suoliukai, realybė ar fantazijos?

Spausdinti puslapį
2017-09-12

Prižiūrėtojai jau galvoja ir apie naują sezoną, nors dar nesibaigė dabartinis. Oficiali jo pabaiga – rugsėjo 15-ąją. Tada paplūdimiuose nebeliks gelbėtojų, bus pradėtas išvežti inventorius.

Lankytojams prižiūrėtojai kitą vasarą tikisi pateikti ne vieną modernią staigmeną. Tačiau joms dar turės pritarti ir lėšų skirti miesto taryba.

“Norime pajūryje įdiegti daugiau technologijų. Šiemet pastatytos daugiafunkcės viešųjų erdvių paslaugų stotelės pasitvirtino. Buvo pastebėtos ir užsieniečių. Technologijos vystosi, ir mes norime eiti į priekį”, – tvirtino direktorius.

Viena būsimų naujovių – išmanusis suoliukas. Pastarasis skleistų ne tik internetą, kuriuo galėtų naudotis poilsiautojai, bet ir muziką.

Galvojama, kad vienas galėtų būti pastatytas Melnragėje, o kitas – Smiltynėje.

“Vasarą Smiltynėje realizuotas projektas, kurio metu paplūdimyje buvo klausomasi M.K.Čiurlionio muzikos. Žmonėms patiko. Pagalvojome, kodėl muzikos lankytojai negalėtų klausytis nuolat? Kilo idėja apie išmanųjį suoliuką”, – pasakojo direktorius.

V.Urbono nuomone, suoliukas turėtų skleisti rimtąją muziką.

“Žmonės klausytųsi ir atsipalaiduotų”, – tvirtino vadovas.

Temperatūrą matuotų plūduras

Prižiūrėtojai taip pat nori paplūdimiuose, prie centrinių gelbėjimo stočių, pakabinti elektronines lentas, kuriose būtų pateikiama informacija apie vandens temperatūrą, vėjo greitį.

Jos galėtų pakeisti medinius stendus, kur šią informaciją ranka užrašo gelbėtojai. Tokias lentas taip pat norima įrengti Smiltynėje ir Melnragėje.

Jau yra pagamintas ir plūduras, kuris matuoja jūros vandens temperatūrą. Norima, kad ši informacija būtų tiesiogiai pateikiama į internetinį puslapį.

Žmonės bet kuriuo metu galėtų susipažinti su šia informacija. Be to, gelbėtojams nereikėtų bėgioti nešiniems termometru ir matuoti jūros vandens temperatūros.

“Norėjome plūdurą išbandyti jau šį sezoną, bet nepavyko. Tikimės, kad kitą sezoną jau galėsime jį naudoti”, – vylėsi direktorius.

V.Urbonas atkreipė dėmesį, kad šios modernios priemonės nėra labai brangios. Išmanusis suolas kainuoja apie 1 tūkst. eurų, plūduras – 900.

Tačiau vadovas pabrėžė, kad tai tik orientacinės kainos. Tikslios paaiškėtų viešųjų pirkimų metu.

“Jei pasiteisintų ir miesto taryba pritartų, šie projektai galėtų išsivystyti į didelę programą. Tokių naujovių galėtų atsirasti ir kituose paplūdimiuose”, – planavo direktorius.